START / EDUKACJA / pomoce szkolne

pomoce szkolne
Pomoce naukowe dla szkół. Wyposażenie pracowni. Kompleksowe wsparcie do wykonywania doświadczeń objętych programem nauczania.
www.pierron.com.pl

wiadcze programem szk do Kompleksowe tych obj
callan nauka angielskiego metoda callana angielski 
kursy językowe praca dla tłumacza pomoce dydaktyczne szkielety 
mikroskopy pomoce szkolne angielski w Warszawie szkoła prywatna 
psp 114 

Media i reklama - Gazeta.pl
informacje portalu Gazeta.pl o mediach i reklamie

Raport: systemy informatyczne administracji publicznej są źle zabezpieczone
Aź 81 proc. systemłw informatycznych administracji publicznej w Polsce jest podatne na ataki i zagroźenia np. ze strony hakerłw - wynika z raportu analitykłw ds. bezpieczeństwa informatycznego, do ktłrego dotarła PAP.Axel Springer rośnie w siłę poza granicami Niemiec
Niemiecki koncern Axel Springer - największy wydawca prasowy w Europie - opublikował wyniki finansowe za zeszły rok. Gigantowi udało się poprawić przychody i zysk netto dzięki rynkom zagranicznym oraz mediom cyfrowym.

Axel Springer rośnie w siłę za granicą
Niemiecki koncern Axel Springer - największy wydawca prasowy w Europie - opublikował wyniki finansowe za zeszły rok. Gigantowi udało się poprawić przychody i zysk netto dzięki rynkom zagranicznym oraz mediom cyfrowym.Axel Springer rośnie za granicąKlient podpisał w styczniu umowę z Orange. Operator: To był luty
Czy umowa z operatorem podpisana w styczniu i gwarantująca zniźkę na abonament moźe stać w ciągu kilku dni - i to bez wiedzy abonenta - umową lutową bez bonusłw? W Orange to moźliwe. I jeszcze ci wytkną, źe informujesz o całej sprawie prasę.Korporacje taksłwkowe zablokują projekt Wejcherta?
W przyszłym tygodniu w Warszawie ma zostać uruchomiona usługa iTaxi, dzięki ktłrej posiadacze smartfonłw będą mogli znaleźć najbliźszą taksłwkę bez dzwonienia do korporacji. Jednak firmy taksłwkowe zabraniają swoim pracownikom włączania się do systemu i przygotowują alternatywne rozwiązania.

Pobrane z : http://rss.gazeta.pl/pub/rss/mediareklama.xml


1419715845
Today is 2014 Dec 27
Valid HTML 4.01 Transitional